Joel Coen

Joel Daniel Coen

8,0
7 210 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joel Coen

Zastanawiam się co Joel Coen, robi na czwartym miejscu wśród najlepszych reżyserów. Ja kojaże go tylko jako reżysera filmu Big Lebowski i to by było chyba na tyle...

Porcupine_Man

Fakt, że go "kojażysz" tylko z tego nijak się ma do jego miejsca w rankingu; bo widzisz, inni najwyraźniej kojarzą również inne jego filmy.

selene_

Sory ale jest mnóstwo lepszych reżyserów na tym świecie, bez urazy.

Porcupine_Man

Skoro kojarzysz tylko jeden jego film to na jakiej podstawie stwierdzasz, że jest mnóstwo lepszych od niego? Może warto byłoby obejrzeć choć jeszcze kilka jego filmów i wtedy ocenić? ;)

Porcupine_Man

Niczym mnie nie uraziłeś.
Ale gdybym znała tylko "Big Lebowskiego" i tylko na tej podstawie miałabym wnioskować o "jakości" reżysera, to wydawałoby mi się, że nie ma zbyt wielu lepszych reżyserów na tym świecie.

użytkownik usunięty
selene_

............................................................

:-) tak jest.

A o kim mowa?

_Garret_Reza_

on i jego brat, oczywiscie dla mnie, sa najgorszymi rezyserami/producentami/scenarzystami w histori osob, ktore dostaly oskara.
widzialem 8 ich filmow, jedyne co jeszcze w zyciu d nich obejrze to fargo. big lebowski, zabojczy kwintet mi sie podobal i to bardzo, ale ostatnie 2 ich filmy to porazka. "to nie jest kraj dla starych ludzi" 3 oskary ? nie wiem komu musieli tam loda zrobic, zeby dostac az 3!
ale to tez zalezy od gustu

emu_

Ja tam nie wiem, też pod niebiosa "To nie jest kraj dla starych ludzi" nie wynoszę, ale film był dobry, naprawdę trzymał mnie w napięciu i miał niestandardowe zakończenie. W dobie zupełnej schematyzacji fabuł to jest dla mnie naprawdę duży plus. Dlatego Oskarom się nie dziwuję.

emu_

Zabójczy kwintet był akurat cienki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones