PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430851}

Tajne przez poufne

Burn After Reading
6,5 97 164
oceny
6,5 10 1 97164
6,8 33
oceny krytyków
Tajne przez poufne
powrót do forum filmu Tajne przez poufne

Nie będę się powtarzał, bo przeczytałem chyba wiekszość wypowiedzi o tym filmie, ale dla mnie sceną którą mogę oglądać wiele razy jest ostatnia scena filmu. Dialog dwóch gości z CIA. Ten cały szef jest niesamowity! Czego by nie zrobił, żeby tylko nic nie wyszło poza organizację. A zaraz potem napisy z muzyczką The Fugs "CIA Man". Boskie.

ocenił(a) film na 3
Angus48

Dla mnie to nie jest komedia. Znalazly sie moze dwie sceny ktore spowoedowaly usmiech na mojej twarzy ale poza tym nie uwazam tego filmu za smieszny. Poza dobra obsada i swietna gra aktorska ten film nie ma nic do zaoferowania :/

ocenił(a) film na 7
poison_poison

A scenariusz? Scenariusz jest kapitalny!

ocenił(a) film na 8
ikcibaZlewaP

Podejrzewam, że dla kolegi posion_poison to istnieje jeden może dwa typy komedii np slapstick albo jakieś proste dowcipy słowne.

Rozumiem, że nie każdego może śmieszyć humor w tym filmie, ale żeby mówić, że to nie komedia to już przejaw ignorancji.

ocenił(a) film na 8
Angus48

Mi się film podobał, ale nie dziwią mnie niskie oceny. Po prostu jest to tak nietypowy film że nie każdemu może przypaść do gustu. Dla mnie absurd przedstawionych sytuacji i przekoloryzowane kreacje postaci są zaletą tego filmu, dla innych mogą być wadą. Tak samo z humorem. Ja się śmiałem jak Chad dostał kulkę, albo jak Cox załatwił menadżera siłowni, dlatego że było to takie nieoczekiwane i bezsensowne, jako że te postaci tak na prawdę były nikim. Rozumiem że kogoś może nie śmieszyć śmierć na ekranie i rozumiem niskie oceny. Po prostu nie jest to film dla każdego.

ocenił(a) film na 8
Lirick59

" Po prostu nie jest to film dla każdego". Oj tak,tak,tak.

ocenił(a) film na 9
PLFallenAngel

Dla mnie film super

ocenił(a) film na 8
Angus48

To nie jest komedia, ale groteska na służby specjalne i obecność CIA w życiu społeczeństwa USA.
To jest genialna groteska i doskonale zagrana przez każdą z głównych postaci.

ocenił(a) film na 9
Angus48

Dokładnie, pamiętam, że mało nie umarłam w kinie :) :) :) plus Malkovich jesuuuu...i dialogi w tym filmie ! Uwielbiam.

ocenił(a) film na 8
Chojrasia

Malkovich "what the faaaaaaaaack?" :-)

Angus48

Ogólnie film jako sama fabuła całkiem całkiem, tylko strasznie wulgarny od pierwszej sceny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones