PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430851}

Tajne przez poufne

Burn After Reading
6,5 97 164
oceny
6,5 10 1 97164
6,8 33
oceny krytyków
Tajne przez poufne
powrót do forum filmu Tajne przez poufne

Czy tylko ja, jak tylko Pitt pojawiał się na ekranie, cokolwiek robił lub nie robił nic, ryłam na
podłodze ze śmiechu?

ocenił(a) film na 8
reservoirxxdog

nie tylko ty:)

ocenił(a) film na 7
sawlol

to dobrze... bo mama patrzy ze mną na ten film, tylko lekko się uśmiechając i: z czego się tak śmiejesz? czy ja czegoś nie rozumiem?

ocenił(a) film na 7
reservoirxxdog

zostały mu umiejętności po 12 małpach

ocenił(a) film na 7
reservoirxxdog

ja też, Brad Pitt chyba najlepiej właśnie odnajduje się w rolach życiowych idiotów :D

ocenił(a) film na 8
rockie

tylko szkoda że tak szybko go zabili.

ocenił(a) film na 7
sawlol

tak, a najsmutniejsze było to, że przed samą śmiercią Brad zrobił tak uroczą minę jak jeszcze nigdy przedtem w żadnym innym filmie, przez co jeszcze bardziej była dla mnie przykra jego śmierć

ocenił(a) film na 8
rockie

pieprzony Clooney.

sawlol

Nie Clooney - Harry Pfarrer (HARRY POTTER)

ocenił(a) film na 7
rockie

Dokładnie tak! I nie wiedziałam, czy się śmiać z tej uroczej miny, czy płakać :<

użytkownik usunięty
reservoirxxdog

To była bardzo...nieoczekiwana śmierć ;) Mina genialna.

rockie

Hehe, mina Pitta przed śmiercią jest genialna.

ocenił(a) film na 8
rockie

Tak! Mina nad miny ;)

sawlol

Scenarzystów się czepiaj ;)

ocenił(a) film na 8
rockie

Nie wiem, czy Brad zagrał jeszcze wielu podobnych moronów. Plotka głosi, iż o tę akurat rolę bardzo się napraszał, gdyż chciał choć na chwilę zmienić swoje ekranowe emploi.

PS Analogicznie, nasz aktor Dorociński - etatowe połączenie amanta i twardziela - bardzo się pono ucieszył z otrzymania roli pantoflarza i życiowego safanduły w filmie "Moje córki krowy". Widać ogół aktorów ceni sobie odmianę, mało kto lubi jednowymiarowe zaszufladkowanie.

ocenił(a) film na 7
reservoirxxdog

Nooo, fak. (jedna ze scen :D )

ocenił(a) film na 10
reservoirxxdog

Nie jesteś z tym sama:) Pitt był absolutnie rewelacyjny jego wyraz twarzy, życie gumy, podrygiwanie no ilekroć oglądałam ten film taką beke miałam z niego, że tego się nie da opisać. A scena, w której dzwoni do Osbourn'a Cox'a jest epicka:D:D:D

ocenił(a) film na 9
87Billie_Jean

popieram.

ocenił(a) film na 10
reservoirxxdog

Pitt pasował idealnie do roli, ale jak ja widziałem ten film, z grupą jakiś 10 osób, to śmiałem się tylko ja i jeden z kolegów, za to bardzo często i głośno, wśród co najmniej zdziwionych spojrzeń reszty. Sądząc po moich doświadczeniach jak i komentarzach tutaj ten rodzaj filmu albo komuś pasuje albo nie. Dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 9
rexkow

Scenariusze Coenów to test na inteligencję. ;]

ocenił(a) film na 8
rexkow

tak się kończy oglądanie filmów z debilami

ocenił(a) film na 8
reservoirxxdog

Osbourne...? Osbourne Cox? :D

ocenił(a) film na 7
reservoirxxdog

Największy pozytyw Brad Pitt ,jak przeżywał ,że krew mu leci z nosa i ta minka przed śmiercią .Nie znałem tego aktora od tej strony.

ocenił(a) film na 10
marako

On był naprawdę biedny, aż mi go było żal... :))). Pitt świetnie wczuł się w rolę :).

użytkownik usunięty
reservoirxxdog

Jest mistrzem gdy zakłada garnitur i zgrywa cwaniak,a ten wyraz twarzy hehe, mistrz.

reservoirxxdog

koleś jest najlepszy! xD

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 9
reservoirxxdog

Nie tylko Ty :)
za każdym razem gdy oglądam mam dechy ;-)
scena z Cox'em w samochodzie <3

reservoirxxdog

gdyby zrobić film o geju z ADHD to kto wie ... Może i by o oscara sie otarł

ocenił(a) film na 8
reservoirxxdog

Haha... Pitt rządzi w tym filmie !!!

ocenił(a) film na 8
reservoirxxdog

Pitt miażdży obiekty tutaj, geniusz

reservoirxxdog

Nie tylko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones