PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633150}

Co jest grane, Davis?

Inside Llewyn Davis
6,7 26 379
ocen
6,7 10 1 26379
7,4 37
ocen krytyków
Co jest grane, Davis
powrót do forum filmu Co jest grane, Davis?

Dawno nie oglądałem tak lekkiego i przyjemnego filmu który jednocześnie nie był nudny. Film ten jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Spodziewałem się lekkiego i nudnawego filmu a okazał się wręcz świetny. Siłą tego filmu są dialogi. Jest on przede wszystkim zabawny a dialogi są wręcz genialne. Do tego wspaniała obsada. Oscar Issaac udowodnił że jest świetnym aktorem. Wypada on niesamowicie autentycznie. Po genialnej zresztą roli w The Most Violent Year. Do tego Carey Mulligan która też moim zdaniem jest świetną aktorką. W zasadzie nie ma tutaj żadnego konkretnego scenariusza a widzimy jedynie tułaczkę głównego bohatera, ogląda się to rewelacyjnie dzięki świetnym dialogom i lekkiej konwencji w której utrzymany jest ten film. Z chęcią obejrzałbym podobne filmy w takim klimacie, lekki i refleksyjny, do tego autentyczny. Szkoda mi tylko było że zostawił tego kota ! Do tego zamknął go w samochodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones